Je to tohtorocna novinka a cena okolo 200 eur je odporucana MOC. Heureka.sk hovori, ze sa da aj o 30 menej.


Takú bundu mať pri fotení na horách môže byť fajn. No prečo sú takéto bundy krátke. Zohrejú vrch a čo kríže ?


Myslím, že by s navlečenou sedačkou s naviazaným lanom mohla dlhšia bunda zavadzať.
Adina, čo nespíš, či tiež čakáš na Cibulkovú?


Aha, nevedela som, že takéto bundy sa šijú len pre horolezcových turistov.Tak pozriem po inej bunde :-).
Pali, niekedy sa nedá spať :-).


rozhodne by som siel radsej do etablovanejsich znaciek na trhu, ktore robia primaloft resp perie ako napr La sportiva, montura, Arcteryx, Mammut, Warmpeace...a ceny su porovnatelne


Adina,keď tak kukám na fotky, kapucňa sa asi veľmi na prilbu natiahnuť nedá, takže asi na lezenie to veľmi nie je.
Ale treba vyskúšať.


"módne metrosexuálne vintage páperky/umelinovky, ktoré dnes nosí každý poriadny hipster" :-)


@Peter61
Kapucna jednoznacne pod helmu. Vyskusane, bez problemov. Lezcom moze vsak prekazat, ze centralny zips sa neda pootvorit zo spodu. Na druhej strane, vzdy je bezpecnejsie dat bundu pod sedak, lebo inak sa koniec bundy moze lahko chytit do osmy, coz je prieser.


Nič proti tejto značke, ale chcel by som vidieť lezca, ktorý by si toto obliekol :-) Hoci pri poslednej návšteve Tatier som musel byť strašne "out". Samé kožušinkové kapucne, tenisky s tromi pruhmi a ja vo vibramách :-)


Náhodou.. bundu som videla naživo na Ľubovi a zdala sa mi veľmi fajn, aj prevedením, aj farbou. Mať takú v dámskom, tak sa vôbec nehnevám. Ale je jasné, že ženy majú trochu iné vnímanie farieb :) Tiež mi príde, že sa zasa škatuľkuje, kto je in, kto je out, čo je dobrá značka, čo nie je dobrá značka.. však nech si každý nosí, čo chce :)


Aduš...nechcel som škatuľkovať,ale skôr poukázať na to, v čom všetkom sa ľudia vyberú do hôr. Na terynku ísť v tenkých teniskách s hladkou podrážkou je podľa mňa nezodpovedné. Ale každý podľa svojeho gusta. Ja sa napr. aj v polovičných vibramách necítim isto. Nesúdim, len hovorím (píšem) čo som videl

