Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Koniec

Diskusná téma K fotke: Koniec

Naivne som si včera myslel, že by to mohlo ísť na bežkách aspoň po rázcestie "Nad hvezdárňou". Z omylu ma však vyviedla táto skládka dreva a cesta rozjazdená mechanizmami. Človek by si myslel, že čo sa dalo už vyťažili, no na tomto mieste je vkuse nejaká skládka dreva...

Zdenči

Tak ako odpovedal Tidoj...vľavo je ešte jedna cesta so žltou značkou vedúca na Rybníček, doprava sú dve cesty-jedna značkovaná zelená na Vápenku, odtiaľ pokračuje ako žltá na Zámčisko. Z tej strednej cesty môžeš aj v smere na Čermáka odbočiť doľava a na Skalnatú si to skrátiť cez Tri kopce.
"Vďaka" vyrúbanému lesu sú z tej cesty viaceré výhľady na Kuklu, Geldek, Zobor...

Tidoj

Kým Zdeno dopozerá druhú tretinu - ja si tipujem, že v strede je zasnežená cestička na čermácku lúku (zelená TZT).

Merhorn

zdeno, kam vedie tato cesta co je v strede? NIkdy som nou nesiel ale videl som dost ludi nou ist.

Tidoj

Hneď, ako som klikol fotografiu som vedel, odkiaľ to je a hneď mi aj napadla tvoja posledná veta - veď tu je furt niečo naskladané, alebo sa tu stále točia nejaké nákladiaky. Vyzerá to stále horšie. Nemali by to dať po sebe doporiadku?

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok