Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Pred tromi týždňami

Diskusná téma K fotke: Pred tromi týždňami

vo Veľkej Fatre, kdesi nad Rožkovou dolinou. Čerstvo napadaný sneh, slnko tesne pred západom, a kľud v lese. Kombinácia týchto troch vecí dokáže v tom správnom čase vytvoriť neopakovateľné zážitky. Nuž ale zima nám pomaly končí a jarné počasie je stále viac citelnejšie. Vonku sa už objavili prvé kvietky na čele s nádherným poniklecom. Tak tešme sa z nich a radujme z prílevu novej energie. Príroda je vskutku nekonečná.

Peter Miler

Krásne si to popísal - prijímajme to také, aké to je :-))

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma