Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Malý Choč

Aďo.4

pán kolega Peter,Tvoja túra ma inšpirovala,ale nešiel som presne podľa Tvojich indícii.Neodbočil som k tomu senníku,ale pokračovalo som ďalej dolinou.Kde najprv bolo veľmi blatisto,lebo sa v okolí ťaží drevo.Potom som pokračoval pekným žľabom,ktorý už vyzeral ako NPR Choč.Ale kvôli popadaným stromom som prehliadol odbočku do ďalšieho žľabu,tak cesta na vrchol Veľkého Choču išla aj cez kosovku.Foto už je fotené po ceste späť do Turíka..

Peter Miler

Pekne, pekne, pán kolega - toto je nádherná trasa! Verím, že sa páčilo :-)) Aj mňa tu prekvapili výhľady, preto som rád, že som si na Choč zvolil výstupovú trasu od Turíka a ďalej po tejto ceste :-)) Pokoj a pekné výhľady a rovnaké počasie ma tu postretlo... A duch jedinečného miesta samozrejme... Bude o tom aj článok, nakoľko túto alternatívu považujem za krajinkársky najhodnotnejšiu výstupovú trasu nahor.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok