Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Chata Červíčka

Diskusná téma K fotke: Chata Červíčka

Neďaleko Strážovského potoka sme naďabili na túto chatku. Nič zvláštneho, keby tam na stene nebol jedálny a nápojový lístok. Škoda, že bola zavretá a nemohli sme zitiť ďalšie podrobnosti. A aj to pivko alebo guláš by sa hodili pred strmákom do Zliechova.

Tono

Pred cca 6 rokmi, ked som isiel popri chate, bola sice otvorena, ale neposkytovali sa tu ziadne sluzby tur. verejnosti. Bola tam partia mladencov a dievcat, ktory hodne statocne popijali. Aj mna nukali :o)
Takze asi to bude tak, ako pise Misob.

Misob

Zakazdym, ked som siel okolo, nebolo tam ani zivej duse... podla mna je to lesnicka alebo polovnicka chata a ten napojovy listok je len recesia :). Su to tak opustene konciny, ze chata s obcerstvenim by sa tam asi neuzivila.

Lubo

Ak niekto o tejto chatke vie nieco viac, nech napise :-)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Pod Skríželným Veru bolo to neplánované a také sú naj. Hehe. Aj si ja ho zapamätám aj skrz medvedieho incidentu čo sa v ten deň stal a o týždeň zas tu neďaleko, kde sme sa str …

+ 1 ďalší príspevok