Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Vyhliadkové plošiny

Diskusná téma K fotke: Vyhliadkové plošiny

na Ďumbieri, hlavne horná vrstva z posledného sneženia z 24. marca. Kedže sneh bol vlhkejší, pri previatí vytvoril dlhé jazyky, držia ešte i pri vyšších denných teplotách. Celkovo samotný vrchol na túto zimu je bohatý na sneh. prikrývku, vytvorená rozsiahla snežná pláň, plot či drvivá väčšina balvanov stále pod snehom.

Peter Miler

Bez ohľadu na 1 apríl - nádherná oceánska vlna, už len človek na doske v kraťasoch chýba :-)) Krásna fotka samozrejme!

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Zachádzka Bol som tam síce len raz v apríly, ale rovnako ma toto miesto silno zasiahlo. Podľa mňa sa naň nechytá ani blízka Kojšovska. Skutočne úžasné a pre mňa top miest …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Adina k fotke: Biela skala Ďakujem za upresnenie, domáci vedia najlepšie :-). Potešilo ma, že v tých vzdialených som sa nemýlia. Ešte mám nejaké restíky v okolí, teším sa na ich návštevu.

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: Znievske výhľady To hej. Počasie nám nevyšlo moc ideálne, ale výhľad zo Znievu je očarujúci. Chystali sme sa sem už pár rokov a tak nám tá oblačnosť až tak nevadila.

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Daulagiri k fotke: Machovou alejou Minulý rok som tadiaľto schádzal na bajku, po búrkach bola cesta vymletá a nie úplne vhodná, ale zvládol som :-)

nová téma