Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Ďumbierske

Diskusná téma K fotke: Ďumbierske

ráno z Kráľovohoľských. Zľava na horizonte najmohutnejšia z južných rázsoch so Žiarskou h. a dominantnou Skalkou, uprostred Kotliská s Chabencom, potom trojica najvyšších Chopok, Ďumbier a Štiavnica, úplne vpravo zase najväčšia severná rázsocha so Zákľukami. Pred Skalkou Králička s M. Gápľom, pred nimi Lajštroch. Urpostred ešte zalesnená Homôlka a Zadná hoľa. Najbližšie Stredná hoľa a naľavo Orlová s vrcholovým dvojkrížom.

Radoslav

Martin, bežný pohľad, veď je to z Kráľovej hole. A že ráno = nasvietenie od východu a jedine ak na viac, že cca 200-250 mm zoomu.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Pod Skríželným Veru bolo to neplánované a také sú naj. Hehe. Aj si ja ho zapamätám aj skrz medvedieho incidentu čo sa v ten deň stal a o týždeň zas tu neďaleko, kde sme sa str …

+ 1 ďalší príspevok