Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: choď za svojim snom

Diskusná téma K fotke: choď za svojim snom

Rozmýšľala som, ako ísť na kopčok, ktorý som už dávno chcela pozrieť. Keď sa naskytla možnosť, v rámci stretnutia Krás Slovenska, nezaváhala som. Aj samotu sa mi podarilo ukradnúť v tom množstve účastníkov a vychutnať si divočinu. Hoci počasie výhľadom neprialo, táto vyhliadka ma očarila. Aj Tatry sa postupne odhalili. Už sa "rodia" plány na opätovnú návštevu.

Adina

Tomáš, veď ani nemohlo byt, to by muselo byt písané o všetkých účastníkoch. A že krstili tvoju knihu? Tak gratulujem ti, na to sa dodatočne pozriem :-).

FunTTomas

adnia: aha, tak to preto. Po druhej som sa len poberal z vrcholu dole, aby som videl aké to tam je bez davu ľudí. Tak o mne si mohla vedieť, keď som mal krst knihy uvedený aj v programe, no o tebe v programe nebola ani zmienka... :-)

MatusM

Pozerám, je to ono, nie je to ono .. šak toto poznám .. boli sme tu pred mesiacom.

Adina

Tomáš, vrcholovú foto som robila o 10:18. Odfotila som kopačov základu novej útulne, predrala sa pomedzi ľudí k lavičke, rýchle niečo hodila na posilnenie a mastila som dole. Chcela som si užiť samoty na vyhliadkach. Podarilo sa. Dole som si dala výborný guláščok a od kostola, kde som mala zaparkované auto som odchádzala okolo 14:00. Škoda, že som nevedela, že si tam.

FunTTomas

adina: o koľkej si bola na Smrekovici (ak vôbec)? Ako to, že sme sa nestretli?

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok