Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Maly a Veký Manín z Klapov

MatusM

Google Earth má (mal?) tiež tú funkcionalitu zobrazovania tieňov v rôznych fázach dňa a v rôzne dni v roku na ktoromkoľvek mieste na Zemi.

Adina

Ja som to myslela ako pomôcku, je mi jasná tvoja požiadavka :-).

Unrealista

dík tak podla toho by to malo byt okolo 20 februara alebo na konci oktobra

Unrealista

dík z tvojho miesta by bolo dobré ako zapadá slnko,ale ja to potrebujem z klapov ako vychádza podla mna to bude niekedy skoro na jar a na jesen len neviem kedy presne

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Adina k fotke: Biela skala Ďakujem za upresnenie, domáci vedia najlepšie :-). Potešilo ma, že v tých vzdialených som sa nemýlia. Ešte mám nejaké restíky v okolí, teším sa na ich návštevu.

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: Znievske výhľady To hej. Počasie nám nevyšlo moc ideálne, ale výhľad zo Znievu je očarujúci. Chystali sme sa sem už pár rokov a tak nám tá oblačnosť až tak nevadila.

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Daulagiri k fotke: Machovou alejou Minulý rok som tadiaľto schádzal na bajku, po búrkach bola cesta vymletá a nie úplne vhodná, ale zvládol som :-)

nová téma

Komentár

Janabilesova k fotke: Zvonička Maťo, ďakujem. Pekne na ňu zrána svietilo slnko. Pod zvoničkou sme chodníčkom pomedzi chalúpky prešli ku lúkam v časti Grúne a pokračovali ku výhliadke s krížom …

+ 1 ďalší príspevok