Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Prírodná pamiatka Pyramída Slatinka

Diskusná téma K fotke: Prírodná pamiatka Pyramída Slatinka

Vedie k nej neznačený chodník z neďalekej obce Slatinka. Pyramídu zrejme navštevuje dosť ľudí, chodník je pekne prešľapaný a na vyhliadkových miestach sú ohniská a je tam aj prístrešok v podobe stanu. Zo samotného vrcholu je pekný výhľad do údolia rieky Slatina a na hrebeň Lomnianskej vrchoviny.

Jan zigmund

Díky Aďo, ani som nečakal že tam bude až tak pekne a príjemne ..... Možno som mal ešte napísať že sa jedná o lokalitu, ktorá mala byť už vyše 50 rokov pod vodnou hladinou. V celom tomto údolí, v dĺžke 12 km má stáť priehrada, vodné dielo Slatinka.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok