Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: cestičkou

Diskusná téma K fotke: cestičkou

na Medvediu hlavu sa naskytnú takéto pohľady na kopečky Slovenského raja. Slovko Medvedia ma mátalo celý výstup a tak som myšlienky spojené s týmto slovkom zaháňala komunikáciou s dotieravými ovadmi, muchami a komármi. Aj im liezla na nervy horúčava, sparno a dusno. Iba hubári, ktorých som stretla mali radosť, bo ich košíky boli plné húb.

Bazin

Presne nieco take som zamyslal aj ja. :-)

Adina

Roman, išla som z Novoveskej Huty a len po vrchol Medvedej hlavy, lebo som sa musela vrátiť k autu a čakala ma ešte cesta domov. Doporučujem pokračovať až na Košiarný briežok a na Čingov alebo opačne, podľa spojov. Čo mňa zaujalo a najbližšie chcem prejsť je Náučný chodník Novoveská Huta. To sa zdá byť zaujímavé.

Bazin

nahoda ci telepatia? Tiez sa sem chystam vytiahnut mojich chlapov. A z kadial a kam si isla?

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok