Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Zarúbaná Kýčera

Bobek

Určite sa tam dá dostať aj z opačnej strany. Cesta pokračovala hrebeňom na opačnú stranu (tj smerom na Dlhé Pole), ale či je značená to neviem.

Zdenči

Stretol som hore aj ľudí prichádzajúcich od Dlhého Poľa. Ale či išli po značke, netuším. Nejaká zvážnica ťa určite do Dlhého Poľa dovedie.

-Janka-

Skúsim ešte raz tému, či sa dá dostať k rozhľadni aj z Dlhého Poľa po značkách.
Totižto po výstupe na rozhľadňu z Veľkého Rovného sme chceli ísť do Dlhého Poľa, pretože značenie bolo aj z opačnej strany kopca, ale potom sme ho kdesi stratili alebo sme zišli z cesty.. Nevie niekto o tom viac alebo pozná to tam niekto bližšie?

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok