Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Ostrá skala v jesennom šate

Monghi

a touto cestou pozdravujem tych, ktori sa postarali o "likvidaciu" chodnika na zelenej značke popri Kľackom vodopade. Urcite bolo potrebne to s radlicou cele rozsirit az kdesi na luku pod Skalou... ci uz na zvazanie "kalamitneho" dreva alebo aby sa nejaki papalaski "priatelia Zeleneho udolia" mohli na tereniakoch vozit blizsie k jelenim stadam a plnit tak "plan odstrelu". Je to super! Voda si uz nasla svoju cestu, takze cela "dialnica" je rozmocena, zbahnena a bude radost tadial chodit po prvych mrazoch! Len tak dalej, Slovensko!!!

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma