Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Podciarknute alpy

Vladimir50

Roman podarila sa Ti parádna fotka na masív Schneebergu, najbližšiu dvojtisícovku od Bratislavy, z tohto miesta vzdialeného cca 90 km vzdušnou čiarou.

Pre mimobratislavčanov ešte dodávam, že tento kopec vidieť síce z rôznych miest južných Malých Karpát, ale musí byť mimoriadna viditeľnosť a tú si vystihol. Okrem obrysov Schneebergu tam rozoznať aj obrysy pohoria Hohe Wand, vľavo v strede pred Schneebergom a to fakt možno vidieť len zriedkavo. Inak na Schneeberg sme sa chodili pozerať aj pred revolúciou a bol to pre nás vtedy sviatok - lebo to bol aj pohľad na kopce v slobodnej a pre nás nedostupnej krajine.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Veľký Kriváň Tento úsek medzi Kriváňmi v MF mám veľmi rád, ale nešiel som tadiaľto už pár rokov. Mal by som si to zopakovať hmm...

nová téma

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: z Veľkej lúky Nooo tak celkom sme vystihli pekný deň. Výhľady boli parádne. Fotené to je nie priamo z vrcholu Veľkej lúky ale som si trochu zišiel nižšie. Odtiaľ sa mi to zda …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Studnička Krásne miestečko a rovnako aj Blajzoch. Bol som v tejto dolinke dva mesiace pred vami a tiež som sa tu zastavil a osviežil. :-)

nová téma