Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: hrad Revište

Diskusná téma K fotke: hrad Revište

respektívne jeho najzachovalejšia a najkrajšia časť a práve tu nás privítali jeho súčasné obyvateľky kozy. Keď nás zbadali v tom momente sme ich mali na pár minút v pätách až pokiaľ nepochopili že od nás nič nevyžobrú. Zrejme sú naučené že im návštevníci hradu občas niečo prihodia. :)

Daulagiri

Mám to tu v podstate kúsok od domu. Ako malý sme sem s rodičmi chodili často, ale už som tu nebol niekoľko rokov. Pri tomto pohľade vidím že sa to tam zmenilo až na nepoznanie, úplne inak si to pamätám. Mal by som sem opäť zájsť...

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma