Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Po prebdenej noci

Diskusná téma K fotke: Po prebdenej noci

Od zámeru vyspať sa v zrakovej pyramíde som upustil okolo 20.00 večer keď sa pri nej dvakrát otočilo čierne SUV a vyvrhlo dohromady asi 12 ľudí aj s vybavením na guľáš a grilovačku. Našiel som si pekné miestečko pod lesom asi 700 metrov ďalej a tešil sa na pokojnú noc. Na druhej strane údolia však onedlho vzplanula vatra a začala nejaká miestna open air zábava. Čakal som že koniec bude okolo polnoci. Rezignácia prišla okolo jednej a uchechtávať v spacáku som sa začal po druhej keď došlo aj na bradatejšie hity. V jednom z nich Paľo H. reklamoval nádherné ticho hôr a v refréne sa k nemu na plné hrdlo pridali všetci účastníci párty. Vzpruha po prebdenej noci prišla keď slnko vyšlo spoza Kečky a jemné ranné svetlo dopadlo aj na blízke okolie. V zrakovej pyramíde spokojne odfukovalo zo 12 faraónov balzamovaných v liehu a ja som dobíjal energiu na druhý deň pochodu.

Atalienka

to hej, mý sme podobný hurhaj zažili tiež niečo po polnoci na Kaľamárke,kde sa nám pri tlejúcom ohni usadili dvaja týpkovia,ktorí velice chceli pokračovať, tak som zo spacáku zavelila, že NIE ! a mazali preč, ale bola sranda...potom som nezaspala vôbec až nad ránoma to sme už stávali a pokračovali na Bystriansky vodopád.

Martinkrivda

spociatku mi to vadilo, neskor neostalo nic ine len si to zacat uzivat...

Tidoj

No neviem, ja by som bol asi veľmi podráždený. Prinajmenšom.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: z Veľkej lúky Nooo tak celkom sme vystihli pekný deň. Výhľady boli parádne. Fotené to je nie priamo z vrcholu Veľkej lúky ale som si trochu zišiel nižšie. Odtiaľ sa mi to zda …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Studnička Krásne miestečko a rovnako aj Blajzoch. Bol som v tejto dolinke dva mesiace pred vami a tiež som sa tu zastavil a osviežil. :-)

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Lávka Okolo som už pár krát šiel, ale na ostrovček som akosi nikdy nemal čas zájsť. Snáď pri najbližšej príležitosti to napravím.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Zrkadlenie Perfektná tá oparo-hmlička Danka. Musela to byť skvelá chvíľa. Bol som tu pred 2 mesiacmi alebo bolo letne, azúrovo. :-)

nová téma