Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Dedošova dolina

Diskusná téma K fotke: Dedošova dolina

Zákutie s Gaderským potokom na začiatku Dedošovej doliny, kam sme zamierili s deťmi na bicykloch po návšteve Čertovej brány. Bohužiaľ, ani po Škap sme neprišli - zastavili nás ťažné mechanizmy - prebiehala tu ťažba. A tak sme to radšej otočili. Naspäť Gaderskou dolinou to bol príjemný zjazd. Tento rok sme tu zaregistrovali elektrobicykle.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Daulagiri

Ahoj Jana, šiel som na začiatku júna pešo celú Gaderskú až na Kráľovu studňu. Bolo to úplne v pohode zjazdné aj na bajku. Pod Škapom boli vyťažené stráne udierajúce do očí, ale cesta bez problémov. Jedného cyklistu som stretol pri odbočke do Vrátnej doliny. Tak ak sa tam počas leta neudialo niečo nepredvídateľné tak by zo zjazdnosťou nemal byť problém.

Janabilesova

Nemá niekto aktuálne informácie o zjazdnosti Dedošovej doliny na bicykli dolu dolinou na žltej značke po zídení žltou z Kráľovej skaly? Minulý rok nás tu zastavila ťažba. Ďakujem vopred.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok