Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Najnavštevovanejšia modrá...

Diskusná téma K fotke: Najnavštevovanejšia modrá...

Dovolím si tvdiť, že toto je jedna z najviac vyťažených trás na Slovensku (hoci nie celkom typicky turistická), ak nie tá úplne najnavštevovanejšia (minimálne s modrým značením)...a týmto si dovolím dať to ako hádanku... :o) ...ktorú ste úspešne vyriešili.

Eta

ano, ano, tri spravne ;o)
to mi len tak napadlo dat tento zaber ako doplnok k dnesnej wallendorferovej fotke baziliky... ako maly dokaz, ze k tomu chramu sa da naozaj seriozne "doturistikovat" (odhliadnuc od prilisneho scivilizovania tohto miesta z dovodu velkych puti, je lokalita Marianskej hory naozaj pekna a zo spravnych miest aj s vyhladmi na Kralovy holu, Tatry, Slovensky raj...)

Mato_d

Ako lokalitu daj kludne Vychod >> Levocske vrchy.
A GPS mozu byt napriklad 49.03492 20.59516 ;)

MatusM

S mapou tiez sedi - vedie tam skutocne modra, prirodzene do kopca.

MatusM

tiez moja prva myslienka, hoci som tam nikdy nebol, celkom sedi s popisom

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok