Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: K tajomnej Osobitej

Diskusná téma K fotke: K tajomnej Osobitej

V noci ma prekvapili jemné prehánky a zatiahnutá obloha, ktorá nebola predpoveďou avizovaná, ale hory sú také. Skoro ráno som sa opät vyštveral na Lúčnu kde dve dámi márne čakali na východ slnka. Ja som sa rovnako mierne sklamaný vydal smerom k Osobitej s nádejou, že kým tam dôjdem oblačnosť sa rozptýli.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Matobee

Maťo ďakujem. No druhý deň ma trošku sklamal, malo byť krajšie počasie. Ale takéto tajuplné hmly majú svoje čaro.
Dlho som tieto končiny odkladal, ale tento rok to vyšlo.
Teším sa na fotky z tej trojdňovky niekedy raz.

Daulagiri

Pekná atmosféra, už dlho tu mám vymyslenú trojdňovku, ktorou si chcem pripomenúť tieto končiny a obnoviť si spomienky. Je dobré vidieť že lesy tam ešte stále sú.

Matobee

Nie je sprístupnená. Išiel som len popod ňu po turistickej značke.

Marica

Už je sprístupnená? Bola som na nej niekedy pred 30. rokmi v auguste a hneď nato ju uzavreli a dlhé roky bola uzavretá vraj kvôli erózii pôdy.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma