Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Kaplnka

Janabilesova

Neznačené úseky väčšinou najprv preskúmame najprv na bicykli ale dá sa aj tak na divoko, ak je GPS signál a poloha v mape :-). A chodníčky ku osadám sa vždy nejaké nájdu. Prajem, aby Ti Turzovka vyšla niekedy nabudúce. My chodievame z Turzovky po modrej ku Jakubovskému vrchu. Na tejto trase ale veľa osád nie je. Krásne je aj Zákopčie a okolie Marťáckeho vrchu s rozhľadňou.

Matobee

Kukal som ráno ako puk, či je to naozaj miesto spred pár hodín. A veru je. Náhodičky. :-)
Vy už chodíte aj po miestnych chuťovkách mimo značiek. Ja som ako začiatočník v spoznávaní Kysúc v rámci ich treťej návštevy zvolil trasu zo Žiliny - Budatína do sedlo pod Grapou. V pláne som mal zájsť do Turzovky, ale to by som sa musel ponáhľať tam som zbehol do Nesluše.

Matobee

Včera som na tejto lavičke sedel. Pekné miesto. Aj som cestou myslel, či ťa náhodou nestretnem, kedže sa často motáš po Kysuciach. :-)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok