Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K článku: Výstup na Satan zo Štrbského Plesa

Diskusná téma K článku: Výstup na Satan zo Štrbského Plesa

Hrozivo znejúci názov patrí najvyššiemu štítu hrebeňa Bášt, ktorý spolu so susedným Soliskovým hrebeňom ohraničuje Mlynickú dolinu nad Štrbským plesom. Na rozdiel od názvu je výstup na Satan podstatne menej odstrašujúci, toto konštatovanie však samozrejme platí len pre kategóriu vysokohorských túr v neznačenom teréne.

Peter61

@ 11/11/21 20:57 nostromo:
trafil som aspoň 2/3 ?

Daulagiri

Opäť ďalšia paráda a inšpirácia, palec hore!

Nostromo

Na ukážku pripájam aj jeden nevydarený výhľad na Tatry z októbrovej túry, aj keď predpovedané bolo jasno. Z toho článok nevznikne.
Kto sa vyzná, môže tipovať, ktoré 3 štíty vytŕčajú.

Nostromo

Pavel, prósto ščástie. :D Ale samozrejme filtrujem, keď sa počasie nevydarí, nefotím, článok nepíšem.

Pavel Forgáč

Peto ty máš nejakú dohodu u Perúna na dokonalé počasie alebo čo? :D Čo túra to parádna dohľadnosť.

Michal Legutký

Trochu sa pohybujem vo svete fotografie a na otázku aký je najlepší fotoaparát, je moja odpoveď, že ten čo máš v daný moment pri sebe. Dobrú fotku vieš urobiť aj s nedokonalým mobilom, či tzv. krabičkou od mydla. Dôležité je dobre to nakomponovať, pretože aj automatický režim dokáže nastaviť hodnoty stačiace na bežné fotenie. Samozrejme ak chceš fotiť nejaké efekty, potom potrebuješ niečo vedieť a mať na to techniku. Ale taká pikoška na záver. Môj otec nafotil väčšinu záberov v publikácii "Tatry v panorámach" starým mechovým fotoaparátom Voigtlander Bessa kvôli formátu 6x9... Toto bolo fotené napr. malým Nikon Coolpix S3400 z Predného Soliska
fotky.sme.sk/…/a-zase-inverzie

Nostromo

Matej, ako už napísal Peter61, musí sa vydariť počko. Ak nevyjde, môžeš mať techniku, akú chceš.
Odpoveď na Tvoju otázku tajná nie je, už som ju tu pár krát dával, ale ani sám neviem, kde, tak ju opäť zopakujem: Canon 700D (fotky) a Panasonic VX870 (video), obe už staršie kúsky na hranici svojej životnosti, morálnej aj funkčnej.

MatejStorm

Hm, akú techniku používaš na fotografovanie/video? ak to teda nie je tajné

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k článku: Výlety okolo Melku Dobrý výlet v tomto ročnom období. Pekné sú veru mnohé tie stavby. Určite by im to pristalo aj so snehom. Ale tento február sme o ňom v nižších polohách mohli l …

nová téma