Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Z Kláštoriska do Tatier

Diskusná téma K fotke: Z Kláštoriska do Tatier

Ráno pred odchodom z Kláštoriska som sa ešte chvíľu prechádzal po tamojších lúkach a vychutnával výhľady. Tešil som sa hlavne na siluetu Tatier, ale podmienky trochu sklamali. Cez noc sa totiž zdvihol vietor a nahrnul oblačnosť, ktorá prekryla viaceré štíty. V popredí vidieť ruiny kláštora a dve z množstva chatiek.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Tomka

Milujem toto miesto. Chodila som na Kláštorisko ešte keď sa tam dalo stanovať. V chatkách bol len lavór a vodu bolo treba nosiť zo spoločných umyváriek. A v jedálni varili fantastické polievky.

Daulagiri

Vždy keď som tu neubránim sa predstave aký tu musel byť ruch keď fungovali tie chatky. Teraz sú takmer všetky schátrané.

Jana T.

Na tento keškovýhľad na Tatry som si vybehla, pokým sa dieťa mrvilo v haluškách za 120 korún!!! Spomienka. :)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Fotohádanka No hej, je už po funuse, ale tiež by som povedal že sú to tie vrcholy Belianskych tatier. Zaujímalo ma odkiaľ to je fotené. Ale s toho videa je to jasné :-)

+ 3 ďalšie príspevky

Komentár

Matobee k fotke: Veža Tomka som za takúto verziu. :-) Ja beriem vrchol vždy tak širšie, nie len najvyššieho polmetra, kým to nie je samozrejme nejaká špicatá, skalná vežička. Lebo p …

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Anderalex k fotke: Poniklec Keď to porovnám, je to o 200 m nm.výšky nižšie a aj južnejšie, ale štádium je rovnaké. Možno však záleží aj od geopodložia a určite záleží od orientácie svahu. …

nová téma