Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Zlatá hodinka

Diskusná téma K fotke: Zlatá hodinka

Z tohto výhľadu nad Orovnicou som sa pozeral už mnohokrát, ale nikdy som tu nezažil tak peknú zlatú hodinku ako na jeseň minulého roku. Pestro sfarbené listy a k tomu mäkké oranžové lúče zapadajúceho slnka dodali krajine neskutočnú atmosféru.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Pavel Forgáč

daulagiri - vieš že som tiež rozmýšľal nad Hulínom v ten deň :). Ale nakoniec som sa rozhodol pre domácu klasiku.

Daulagiri

Krásne, presne v tento večer sme boli s kamošom na neďalekom Hulíne :-)

Pavel Forgáč

U nás v dedine má 75% ľudí toto priezvisko :D. Inak máme tu naozaj Forgáčov vŕšok, len zase to nejaký zmätený kartograf zle zakreslil. Je o niečo severnejšie smerom k Novej Bani.

Matobee

Skutočne krásne farby. Pri pohľade do mapy ma v súvislosti s tvojím priezviskom zaujal aj názov dedinky, alebo časti Forgáčov. :-)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Pod Skríželným Veru bolo to neplánované a také sú naj. Hehe. Aj si ja ho zapamätám aj skrz medvedieho incidentu čo sa v ten deň stal a o týždeň zas tu neďaleko, kde sme sa str …

+ 1 ďalší príspevok