Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Zimné Beskydy od Pilska

Diskusná téma K fotke: Zimné Beskydy od Pilska

Pri výstupe na Pilsko sa mi v mrazivom vzduchu otvárali čoraz širšie výhľady po okolitej krajine. Na fotke je v popredí pod vrchom Polanica (Brts) rozsiahla Cudzichowa hoľa na ktorej som strávil noc v salaši. Nad ňou zalesnený masív Rysianka - Lipowska aj s lúkami patriaci pod poľské Beskydy Žywiecke. A vzadu na horizonte už české Moravsko-sliezske Beskydy s najvyššou Lysou horou. Pre mňa málo známy kraj, ktorý však pôsobil veľmi lákavo.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Daulagiri

No snehu tu veru bolo, aj 2 metre miestami, ale bol nosný s 15 cm prašanu na vrchu, takže ideál. Naozaj zimná oravská túra ako sa patrí.

Matobee

Zimné Pilsko, to je drsná krása. Pred rokmi sme tam nedošli s kamarátom pre veľké množstvo snehu. Určite skvelý zážitok a krásny záber. :-)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma