Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Kamenná osada

Diskusná téma K fotke: Kamenná osada

Kamenná osada je nádherné výhľadové miesto na trase NCH históriou baníctva v Hnilčíku, na ktoré sa dá dostať pohodlne po chodníku, ale aj zážitkovo miniferratou.Stála tu vraj dočasná osada, ktorú v lete využívali na prechodný pobyt baníci, želiari a pastieri.Ďalšie foto v diskusii.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Tomka

ade.e
Heňo ja veľmi rada chodím na Východ, len to máme trochu od ruky. Ale každý rok minimálne raz ideme na pobyt na Východ. Tento rok sme už boli na pár dní v Kráľovskom Chlmci, no a teraz v Novoveskej Hute. V auguste ideme na Zemplín a verím, že ešte vyjde aj Galmus, alebo Slanské vrchy.

Ade.e

Danka, aj u nas si bola? Tiez som tam bol pred rokom. Pekna miniferatocka ako aj vyhlad.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: z Veľkej lúky Nooo tak celkom sme vystihli pekný deň. Výhľady boli parádne. Fotené to je nie priamo z vrcholu Veľkej lúky ale som si trochu zišiel nižšie. Odtiaľ sa mi to zda …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Studnička Krásne miestečko a rovnako aj Blajzoch. Bol som v tejto dolinke dva mesiace pred vami a tiež som sa tu zastavil a osviežil. :-)

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Lávka Okolo som už pár krát šiel, ale na ostrovček som akosi nikdy nemal čas zájsť. Snáď pri najbližšej príležitosti to napravím.

nová téma