Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Veľká Poľana - Rotunda

Diskusná téma K fotke: Veľká Poľana - Rotunda

Tradičnými chodníčkami som pomaly došiel na Darnov. Z neho chvíľu po hrebeni a potom len voľným terénom do údolia Cirochy. V lese som prvýkrát videl voľne žijúceho zubra. Majestátne zviera ma zbadalo a odbehlo skôr než som stihol zapnúť fotoaparát. V doline chvíľu po starej asfaltke a doprial som si pauzu na vojenskom cintoríne v bývalej Veľkej Poľane. Stráne navôkol svietili jarnou belobou.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Daulagiri

Hmm tak toho zubra ti prajem, to by som veru chcel tiež niekedy zažiť také stretko :-)

Tomka

Tiež by som raz chcela vidieť vo voľnej prírode zubra. Ale s poriadnej vzdialenosti.:)
Sú to majestátne zvieratá.
Foto pekné, ako vždy.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: z Veľkej lúky Nooo tak celkom sme vystihli pekný deň. Výhľady boli parádne. Fotené to je nie priamo z vrcholu Veľkej lúky ale som si trochu zišiel nižšie. Odtiaľ sa mi to zda …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Studnička Krásne miestečko a rovnako aj Blajzoch. Bol som v tejto dolinke dva mesiace pred vami a tiež som sa tu zastavil a osviežil. :-)

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Lávka Okolo som už pár krát šiel, ale na ostrovček som akosi nikdy nemal čas zájsť. Snáď pri najbližšej príležitosti to napravím.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Zrkadlenie Perfektná tá oparo-hmlička Danka. Musela to byť skvelá chvíľa. Bol som tu pred 2 mesiacmi alebo bolo letne, azúrovo. :-)

nová téma