Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Paša nad Malou Lehotou

Diskusná téma K fotke: Paša nad Malou Lehotou

Po prehliadke Jazvinskej jaskyne som pokračoval po lúkach v okolí Malej Lehoty. Okolo poľnohospodárskeho družstva som kráčal hrebienkom ponúkajúcim výhľady do štálovej krajiny s pasúcimi sa kravkami. Z dediny bolo napriek fučiacemu vetru zároveň počuť hluk zo slávnosti počas stavania mája.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Daulagiri

Túto oblasť som v podstate objavil len nedávno, keď som tu začal bajkovať. Rád sem chodím. Jaskyňu odporúčam, je až nečakane dlhá. Bolo tam zo stropu zavesených aj pár "upírov" :o)

Matobee

Sympatická štálová oblasť. Pohyboval som sa poblíž pred tyždňom. Akurát Jazvickú jaskyňu som objavil až neskôr doma na mape čo ma zamrzelo.
Pekne si to zachytil.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: z Veľkej lúky Nooo tak celkom sme vystihli pekný deň. Výhľady boli parádne. Fotené to je nie priamo z vrcholu Veľkej lúky ale som si trochu zišiel nižšie. Odtiaľ sa mi to zda …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Studnička Krásne miestečko a rovnako aj Blajzoch. Bol som v tejto dolinke dva mesiace pred vami a tiež som sa tu zastavil a osviežil. :-)

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Lávka Okolo som už pár krát šiel, ale na ostrovček som akosi nikdy nemal čas zájsť. Snáď pri najbližšej príležitosti to napravím.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Zrkadlenie Perfektná tá oparo-hmlička Danka. Musela to byť skvelá chvíľa. Bol som tu pred 2 mesiacmi alebo bolo letne, azúrovo. :-)

nová téma