Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Manínska paráda

Diskusná téma K fotke: Manínska paráda

S blížiacim sa večerom som prichádzal na už mi známe miesto útulne Severák na severných svahoch Veľkého Manína. Prekvapivo sám som si tu vychutnával nedeľný večer. Na vyhliadke sa odohrávalo pomalé divadlo západu slnku. Zelený Malý Manín sa vplyvom dopadajúcich slnečných lúčov pomedzi polooblačné nebo menil ako chameleón. Dokonalosť večera dopĺňali nasvietené Súľovské skaly v pozadí.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Matobee

Tak hádam sa raz dočkáš, vhodnej konštelácie. Hehe.
Oplatí sa tu veru stráviť noc. Parádne bolo aj večer aj ráno.
Mňa zas dosť láka taká poriadna zima.

Daulagiri

Paráda, tiež ma tu láka večer alebo ráno niekedy na jar/jeseň. Už to tu plánujem dlhší čas, len klasicky čakám na vhodnú konšteláciu :-)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: z Veľkej lúky Nooo tak celkom sme vystihli pekný deň. Výhľady boli parádne. Fotené to je nie priamo z vrcholu Veľkej lúky ale som si trochu zišiel nižšie. Odtiaľ sa mi to zda …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Studnička Krásne miestečko a rovnako aj Blajzoch. Bol som v tejto dolinke dva mesiace pred vami a tiež som sa tu zastavil a osviežil. :-)

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Lávka Okolo som už pár krát šiel, ale na ostrovček som akosi nikdy nemal čas zájsť. Snáď pri najbližšej príležitosti to napravím.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Zrkadlenie Perfektná tá oparo-hmlička Danka. Musela to byť skvelá chvíľa. Bol som tu pred 2 mesiacmi alebo bolo letne, azúrovo. :-)

nová téma