Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Manínska paráda II

Diskusná téma K fotke: Manínska paráda II

Po chladnom a poriadne ufučanom večery sme sa spolu s českou dvojicou, ktorá prišla už za šera, vtiahli do vnútna útulne, kde sa kecalo a trošku aj popilo. Ráno vládlo rovnako chladné ale slnečnejšie počasie. Na vyhliadku som došiel presne v momente keď slnko prekonávalo hradbu Súľovských vrchov na východe a začalo osvetlovať svahy Malého Manína. Čaro rána dotvárala pestrá jarná kvetena oživujúca bledé bralá.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Matobee

Maťo máš sa veru na čo. Je to skutočne úžasné miesto, ktoré som kúsok zaznával ako priveľmi známe na moje pomery.

Ale možno to ani tak nie je alebo som mal len šťastie. Rozhodne sem ešte zavítam niekedy aj na jeseň aj v poriadnej zime. :-)

Daulagiri

Ide z toho naozaj skvelá atmoška. Teším sa sem veľmi dakedy v budúcnosti...

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Veľký Kriváň Tento úsek medzi Kriváňmi v MF mám veľmi rád, ale nešiel som tadiaľto už pár rokov. Mal by som si to zopakovať hmm...

nová téma

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: z Veľkej lúky Nooo tak celkom sme vystihli pekný deň. Výhľady boli parádne. Fotené to je nie priamo z vrcholu Veľkej lúky ale som si trochu zišiel nižšie. Odtiaľ sa mi to zda …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Studnička Krásne miestečko a rovnako aj Blajzoch. Bol som v tejto dolinke dva mesiace pred vami a tiež som sa tu zastavil a osviežil. :-)

nová téma