Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Benát - lom

Diskusná téma K fotke: Benát - lom

Po vodopáde nasledovala obhliadka uličiek Bukoviny. Primračilo sa a tak na Loksovej lúke či Inovci bolo trochu pochmúrne. Na Obyckých lúkach som mal dilemu či pokračovať podľa plánu do Kostolian alebo si urobiť zachádzku na Benát. Dobre že som si ju urobil. Už lúky s veľkými dubmi na Machulinskom škripci boli parádne, no a Benát - čistá rozprávka. Bolo rozhodnuté že ten deň už nikde nejdem a ostanem na noc. Ostalo dosť času na obhliadku samotných skál, aj na zostup a pomotanie sa po lome.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Tomka

Benát je podľa mňa najkrajšie skalné mesto v sopečnom pohorí na Slovensku.
Žiaľ stále je ohrozovaný tým lomom.:(

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: z Veľkej lúky Nooo tak celkom sme vystihli pekný deň. Výhľady boli parádne. Fotené to je nie priamo z vrcholu Veľkej lúky ale som si trochu zišiel nižšie. Odtiaľ sa mi to zda …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Studnička Krásne miestečko a rovnako aj Blajzoch. Bol som v tejto dolinke dva mesiace pred vami a tiež som sa tu zastavil a osviežil. :-)

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Lávka Okolo som už pár krát šiel, ale na ostrovček som akosi nikdy nemal čas zájsť. Snáď pri najbližšej príležitosti to napravím.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Zrkadlenie Perfektná tá oparo-hmlička Danka. Musela to byť skvelá chvíľa. Bol som tu pred 2 mesiacmi alebo bolo letne, azúrovo. :-)

nová téma