Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Hrad Šomoška z maďarskej strany

Diskusná téma K fotke: Hrad Šomoška z maďarskej strany

Zostup aj výstup ku hradu Šomoška sú z maďarskej strany jednoduchšie, na druhej strane zo slovenskej strany sú pod hradom čadičový vodopád a Kamenné more, ktoré sa určite oplatí vidieť. Pekné zábery na hrad sú zo zelenej odbočky smerom ku vzorkám prevažne andezitov v prírode. Bolo to tu už pomerne zarastené, ale pohľady na hrad zo začiatku zelenej odbočky sú krásne. Viac foto v prílohe, aj poznámka ku zelenej značke.

Daulagiri

Krásny pohľad na veľmi pekný hrad. Zatiaľ som tu nebol, ale verím že raz príde čas.
Akurát sa mi zdá že to trochu padá doprava.

Janabilesova

Pohľad na Šomošku z maďarskej strany. Zelená značka ako odbočka ku prevažne andezitovým vzorkám v prírode na hiking mape nie je celkom aktuálne vedená. Trasovanie je momentálne trochu iné - na mapy.cz je to doplnené.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Veľký Kriváň Tento úsek medzi Kriváňmi v MF mám veľmi rád, ale nešiel som tadiaľto už pár rokov. Mal by som si to zopakovať hmm...

nová téma

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: z Veľkej lúky Nooo tak celkom sme vystihli pekný deň. Výhľady boli parádne. Fotené to je nie priamo z vrcholu Veľkej lúky ale som si trochu zišiel nižšie. Odtiaľ sa mi to zda …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Studnička Krásne miestečko a rovnako aj Blajzoch. Bol som v tejto dolinke dva mesiace pred vami a tiež som sa tu zastavil a osviežil. :-)

nová téma