Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Krivánska Fatra z Vojtovského sedla

Diskusná téma K fotke: Krivánska Fatra z Vojtovského sedla

V čase mojej májovej dovolenky som sa rozhodol pre prechod Javorníkov. Z Čadce som sa dostal na Črchľu kde som odbočil do Vojtovského sedla k prameňu vody. Z nádhernej hrebeňovej lúky sa mi otvoril krásny výhľad smerom k Dolným Kysuciam kde však dominujú pomerne zdevastované lesy. Čiastočne to napráva len zaujímavý lesnatý hrebeň Stien kulminujúci Ľadonhorou vpravo. Horizont uzatvára kompletná hradba Krivánskej Malej Fatry od Malého Rozsutca po Panošinú, kde ešte rozoznať v žľaboch sneh. Toto miestečko v blízkosti samoty Murčovci sa mi zapáčilo na prvý pohľad a verím že sa sem vyberiem niekedy aj na noc.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Daulagiri

Chvíľu mi trvalo spracovať fotky :-) Bola to 4-dňovka, tak ich bude trochu viac, parádne to bolo...

Matobee

Eeej tešil som sa Maťo na tú tvoju Javornícku sériu. Nádhera poriadna. Skvostné výhľady. :-)

Daulagiri

Odbočil som sem len kvôli doplneniu vody, ale toto miesto ma ihneď dostalo. Sú tu krásne lúky a tento výhľad na MF bol super. Ako píšem sem ešte dôjdem na nocľah.

Janabilesova

Krásny záber na Fatričku sa Ti podaril. Lúky na Vojtovom vrchu sú nádherné.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: z Veľkej lúky Nooo tak celkom sme vystihli pekný deň. Výhľady boli parádne. Fotené to je nie priamo z vrcholu Veľkej lúky ale som si trochu zišiel nižšie. Odtiaľ sa mi to zda …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Studnička Krásne miestečko a rovnako aj Blajzoch. Bol som v tejto dolinke dva mesiace pred vami a tiež som sa tu zastavil a osviežil. :-)

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Lávka Okolo som už pár krát šiel, ale na ostrovček som akosi nikdy nemal čas zájsť. Snáď pri najbližšej príležitosti to napravím.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Zrkadlenie Perfektná tá oparo-hmlička Danka. Musela to byť skvelá chvíľa. Bol som tu pred 2 mesiacmi alebo bolo letne, azúrovo. :-)

nová téma