Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Z Holíša

Diskusná téma K fotke: Z Holíša

Po Udiči nasledovala ďalšia zaujímavá dedina s netradičnným názvom Upohlav. Nad ňou, zo sedla Zábavy sa naskytá pekný pohľad na trčiaci hrot Klapov. Po oddychu na lúkach tohto sedla som pokračoval na ďalšie lákavé, vyhliadkové miesto Holíš. Po vyše dvoch hodinách som sa takto dostal na náprotivnú stranu Priehrady mládeže a opäť sa kochal pásmi stromoradia a Klapským bralom. Nadšený som vedel, že na týchto miestach som rozhodne nebol naposledy.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Matobee

Tiež som tu bol ako neznalý.:-) Ale ešte sa vyskytnem. Klapy a Holiš ráno alebo večer musia byť užasné.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: z Veľkej lúky Nooo tak celkom sme vystihli pekný deň. Výhľady boli parádne. Fotené to je nie priamo z vrcholu Veľkej lúky ale som si trochu zišiel nižšie. Odtiaľ sa mi to zda …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Studnička Krásne miestečko a rovnako aj Blajzoch. Bol som v tejto dolinke dva mesiace pred vami a tiež som sa tu zastavil a osviežil. :-)

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Lávka Okolo som už pár krát šiel, ale na ostrovček som akosi nikdy nemal čas zájsť. Snáď pri najbližšej príležitosti to napravím.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Zrkadlenie Perfektná tá oparo-hmlička Danka. Musela to byť skvelá chvíľa. Bol som tu pred 2 mesiacmi alebo bolo letne, azúrovo. :-)

nová téma