Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K článku: Veľkolélsky ostrov v zime

Diskusná téma K článku: Veľkolélsky ostrov v zime

O tom, že sa na rovine Podunajskej nížiny dajú nájsť turisticky atraktívne lokality, svedčí aj existencia niekoľkých turistických značkovaných trás. Zavedú návštevníka na viaceré zaujímavé miesta. Jedným takýmto je Veľkolélsky ostrov ležiaci v katastri obce Zlatná na Ostrove.

Tomas Vohlarik

dobry tip na turu, mne sa tie Dunajske plaze zapacili, ked som pri Patinciach hladal najjuznejsi bod SK. bude treba vystihnut spravnu hladinu rieky.

Martin knor

Bol som tam o par rokov skor. Niektore casti Tvojej trasy boli takmer nepriechodne, same cernicie. A v ramene voda tiekla silnym prudom. Ani ma nenapadlo brodit ho. Tam aj spat som siel po moste.

Tomka

Tak, takýto druh wellness pobytu sa mi páči!:)
Pekný článok, pekný kus prírody - dúfam, že sa tam raz dostanem.
Zaujal ma názov hlavaté vŕby - ja som sa doteraz stretla len s názvom hlavové vŕby.

Somkarolbaj

Vďaka za príjemné čítanie a za výborný tip na výlet z BA. Najmä pre moju manželku ideálne. Nenáročné no pritom zaujímavé. Určite naplánujem.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k článku: Chata Ipeľ V sobotu 13.4. som sa zastavil na Chate Ipeľ. Všetko v poriadku ako v Pavlovom komente. Slušne veľký altánok ale aj terasa chaty dobre poslúžia na oddych, úkry …

+ 6 ďalších príspevkov

Komentár

Matobee k článku: Výlety okolo Melku Dobrý výlet v tomto ročnom období. Pekné sú veru mnohé tie stavby. Určite by im to pristalo aj so snehom. Ale tento február sme o ňom v nižších polohách mohli l …

nová téma