Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Solisková inverzia

Diskusná téma K fotke: Solisková inverzia

Pri spomínaní na minulú zimu sa mi na prvom mieste vybaví pomerne vysoká inverzia, ktorú som mal možnosť pozorovať z vrcholu Predného Soliska. Slnko pri klesaní na chvíľu zašlo za mrak a oranžové zore zvýraznili krivky najvyšších partií Nízkych Tatier. Na okamih som sa zasníval aké by to bolo sadnúť na loď a plaviť sa po hladine k tej pevnine naproti.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

UNCLE LACO , 1 reakcia

Iná atmo!

Daulagiri

Najviac sa mi páčilo že som bol tak blízko stovkám ľudí a pritom úplne sám.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Zachádzka Bol som tam síce len raz v apríly, ale rovnako ma toto miesto silno zasiahlo. Podľa mňa sa naň nechytá ani blízka Kojšovska. Skutočne úžasné a pre mňa top miest …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Adina k fotke: Biela skala Ďakujem za upresnenie, domáci vedia najlepšie :-). Potešilo ma, že v tých vzdialených som sa nemýlia. Ešte mám nejaké restíky v okolí, teším sa na ich návštevu.

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: Znievske výhľady To hej. Počasie nám nevyšlo moc ideálne, ale výhľad zo Znievu je očarujúci. Chystali sme sa sem už pár rokov a tak nám tá oblačnosť až tak nevadila.

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Daulagiri k fotke: Machovou alejou Minulý rok som tadiaľto schádzal na bajku, po búrkach bola cesta vymletá a nie úplne vhodná, ale zvládol som :-)

nová téma