Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: V čerstvom snehu

Diskusná téma K fotke: V čerstvom snehu

Včera na východe celý deň husto snežilo. Padal dosť ťažký sneh, ale slabší nočný mráz naň zapôsobil ako prášok do pečiva. Po tvrdom až zľadovateľom snehu po ktorom som chodil v decembri v Tatrách bola táto prechádzka v 15 cm prašane ako v perine. Výrazný kopec vpravo je Chlm.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Martinkrivda

je to chlm, 495 mnm, na vrchole ktoreho je vysielac, uz som si nie isty, ale jedno foto z toho vysielaca si pridaval davnejsie do galerie...

Anderalex

Chlm je podľa mňa ten nevýrazný kopec približne v strede, vpravo výrazný to je skôr masív Krivošťanky, možno konkrétne Uhliská alebo Pľuštie. Či?

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Zachádzka Bol som tam síce len raz v apríly, ale rovnako ma toto miesto silno zasiahlo. Podľa mňa sa naň nechytá ani blízka Kojšovska. Skutočne úžasné a pre mňa top miest …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Adina k fotke: Biela skala Ďakujem za upresnenie, domáci vedia najlepšie :-). Potešilo ma, že v tých vzdialených som sa nemýlia. Ešte mám nejaké restíky v okolí, teším sa na ich návštevu.

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: Znievske výhľady To hej. Počasie nám nevyšlo moc ideálne, ale výhľad zo Znievu je očarujúci. Chystali sme sa sem už pár rokov a tak nám tá oblačnosť až tak nevadila.

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Daulagiri k fotke: Machovou alejou Minulý rok som tadiaľto schádzal na bajku, po búrkach bola cesta vymletá a nie úplne vhodná, ale zvládol som :-)

nová téma