Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Už sú tu, krásavci

Diskusná téma K fotke: Už sú tu, krásavci

Poniklec z Chlmu. Pri tejto zime-nezime mi bolo jasné už pár dní, že sa musím vybrať skontrolovať lokalitu. Vykukli už desiatky, niektoré sú už takto tesne pred rozkvitnutím, keď už je vidieť aj fialové okvetné lístky. Neuveriteľné, ako sa to kvitnutie zrýchľuje z roka na rok. Kde sa to skončí, netrúfam si radšej ani pomyslieť.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Lino , 1 reakcia

no idem čeknúť aj u nás... vždy to bolo až prvý marcový týždeň

Anderalex

Kedysi dávnejšie aj u nás, ale neustále sa to posúvalo aj v marci k skorším a skorším termínom, už pred pár rokmi prvýkrát koncom februára, teraz pomaly už v polke februára. Ale ako som písal, to nie je postupné zrýchľovanie, veď to je z roka na rok o niekoľko dní, veď na takýto jav priam kozmickou rýchlosťou sa dejú tieto zmeny. To sú skokové zmeny, a to nem dopadne dobre :-)

UNCLE LACO

Neskutočné na februárové snežienky z Devínskej kobyly som si už akosi zvykol, ale toto je zas novinka.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Zachádzka Bol som tam síce len raz v apríly, ale rovnako ma toto miesto silno zasiahlo. Podľa mňa sa naň nechytá ani blízka Kojšovska. Skutočne úžasné a pre mňa top miest …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Adina k fotke: Biela skala Ďakujem za upresnenie, domáci vedia najlepšie :-). Potešilo ma, že v tých vzdialených som sa nemýlia. Ešte mám nejaké restíky v okolí, teším sa na ich návštevu.

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: Znievske výhľady To hej. Počasie nám nevyšlo moc ideálne, ale výhľad zo Znievu je očarujúci. Chystali sme sa sem už pár rokov a tak nám tá oblačnosť až tak nevadila.

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Daulagiri k fotke: Machovou alejou Minulý rok som tadiaľto schádzal na bajku, po búrkach bola cesta vymletá a nie úplne vhodná, ale zvládol som :-)

nová téma