Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Veža

Matobee , 2

Zaujímavá je to vežička aj tým, že je akurát na vrchole. :-)

Zachytil som aj jej skutočne zimnú verziu. Mal som ešte jednu fotku s cencúľmi z inej návštevy, ale tú už neviem nájsť.

Tomka

Pekný zimný snehuliak.
Váhala som či napísať na vrchole, ale keď tam je len smerovník a bralo je predsa len kúsok nižšie od neho. Tak som v popise doplnila slovíčko tesne.
Môže byť? :):)

Matobee

Tomka som za takúto verziu. :-) Ja beriem vrchol vždy tak širšie, nie len najvyššieho polmetra, kým to nie je samozrejme nejaká špicatá, skalná vežička.

Lebo potom môže niekto tvrdiť, že Peťo Hámor nebol nikdy na žiadnej osemtisícovke, kedže nikdy nešliapol a jej najvyššie miesto. Samozrejme geograficky a geologicko-morfologicky je najvyšší bod proste najvyšší bod.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Zachádzka Bol som tam síce len raz v apríly, ale rovnako ma toto miesto silno zasiahlo. Podľa mňa sa naň nechytá ani blízka Kojšovska. Skutočne úžasné a pre mňa top miest …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Adina k fotke: Biela skala Ďakujem za upresnenie, domáci vedia najlepšie :-). Potešilo ma, že v tých vzdialených som sa nemýlia. Ešte mám nejaké restíky v okolí, teším sa na ich návštevu.

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: Znievske výhľady To hej. Počasie nám nevyšlo moc ideálne, ale výhľad zo Znievu je očarujúci. Chystali sme sa sem už pár rokov a tak nám tá oblačnosť až tak nevadila.

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Daulagiri k fotke: Machovou alejou Minulý rok som tadiaľto schádzal na bajku, po búrkach bola cesta vymletá a nie úplne vhodná, ale zvládol som :-)

nová téma