Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K článku: Krušné hory: Z Přebuzu na Špičák a späť

Diskusná téma K článku: Krušné hory: Z Přebuzu na Špičák a späť

Pred Vianocami po jednej túre padla v partii pri pive otázka: „Nevieš, kde sa koná najbližší medzinárodný zimný zraz turistov?“ Google hovorí, že v Krušných horách, centrum zrazu bude v Sokolove. Netrvá to dlho a štvorica účastníkov ešte v eufórii po prejdených kilometroch a posilnená zlatistým mokom jednohlasne súhlasí. Začiatkom februára sa ide teda na bežky do západných Čiech.

Martin knor

Pekne brala. Kdesi v tychto miestach som bol pred rokmi na tyzdennej akcii a vsimol som si skvely namet, ako cerpat eurofondy "donekonecna". V minulosti tu bol vyznaceny naucny chodnik, ktory som mal aj na mape. Ale znacky boli plechove, tak ich po case zvesili a opat z eurofondov stavali na takmer rovnakej trase novy naucny chodnik. Ale odvtedy som videl aj efektivnejsie riesenia problemu ako cucat eurofondy na rozvoj cestovneho ruchu.

FunTTomas

Do článku boli doplnené chýbajúce popisy fotiek.

Svatopluk , 1 reakcia

Dobrý tip, najmä pre mňa z Prahy, ČR. Najviac sa mne páčil podrobný opis pamiatok.

Svatopluk

a zabudol som: moc pekné fotky. Aj mesačná krajina, aj zvieratká apod. nad pňami stromov.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Pavel Forgáč k článku: Prekliate pivo Jasné cocktu poznám a mám aj nejakú doma momentálne :). Podobná našej kofole, akurát má viac bylinkovú chuť. Mám rád aj Solu a Schwepper, ktoré predávajú v Slov …

+ 27 ďalších príspevkov