Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K článku: Stuhleck v tieni vrtúľ

Diskusná téma K článku: Stuhleck v tieni vrtúľ

Bratislavčanom, ale ani mnohým mimobratislavským ho netreba predstavovať. Aj tí, ktorí nemajú zlyžované jeho svahy, o ňom mnohokrát počuli. Stuhleck je totiž vďaka svojej blízkosti k nášmu hlavnému mestu veľmi obľúbenou lyžiarskou destináciou Bratislavčanov. Už menej ľudí pozná jeho bezsnežnú tvár, ktorá však nie je o nič menej zaujímavá. Práve naopak, veterný park na jeho hrebeni totiž zanechá v človeku silný zážitok. Možno nie úplne príjemný, ale rozhodne nezabudnuteľný.

Martin knor

Tieto oblasti som obehaval v zime, poslednu som bol dvakrat aj na spominanom Sonnwendsteine. Konecne viem, co je to za kopec ktory mi vzdy tak udieral do oci cestou do Alp.

Tie vrtule maju jednu vyhodu. Odvsadial ich dobre vidno, takze ulahcuju orientaciu. Pomoze to najma v zime, ked je vsetko biele a cloveku sa nechce stahovat rukavice a vytahovat mapa.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Blatta k článku: Zrub Moravské Srub jsem navštívil 3.6.2024, chtěl jsem zde přespat, ale bohužel už je zamčený. Kolem čerstvě posečená tráva a srub má nová okna. Na dveřích je zámek, stejně t …

+ 6 ďalších príspevkov