Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Na Striebornici

Diskusná téma K fotke: Na Striebornici

Druhý deň som z jaskyne Čertova pec vyrážal už v skoré ráno. Chladnou dolinkou potoka Radošinka ozdobenou jemnými hmličkami som stúpal do lokality Striebornica na hrebeni Považského Inovca. Prvé lúče ranného slnka menili les do čarovna.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Daulagiri , 1 reakcia

Pekné, aj to slniečko. Tiež som približne v tomto dátume zvažoval návštevu týchto končín, ale nakoniec som vyrazil inde :-)

Matobee

Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlákala aj mňa. Taktiež aj mestá Hlohovec a Piešťany, v ktorých som nikdy nebol.
Toto skoré ráno na Striebornici bolo čarovné. Páčili sa mi tunajšie lesy s bohatým zeleným kobercom na zemi. :-)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma