Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Cez osadu Mračkov

Diskusná téma K fotke: Cez osadu Mračkov

V prvých dvoch dňoch som počas hrebeňovky Javorníkov míňal viacero horských usadlostí citlivo zasadených do krajiny. Bolo zaujímavé sledovať novšie i ošumelejšie chatičky často zrejme využívané už len ako víkendové chalupy. Zároveň som z nich cítil taký závan niekdajšej kultúry našej krajiny. Táto fotografia predstavuje osadu Mračkov, kde sa dal nájsť aj tesný výhľad na nezameniteľnú Lysu horu vzadu.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Matobee , 1 reakcia

Maťo krásne si vystihol jarnú atmosféru Kysúc. S tou Lysou horou vzadu je to dokonalé. :-)

Daulagiri

Bola to parádna jarná túrka. Lysá musí byť, zapasovala tam...

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma