Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Loď v lese

Diskusná téma K fotke: Loď v lese

To bola moja prvá myšlienka, keď som ju zazrela.Kráčali sme z miestneho žltého značenia odbočkou ku kaplnke, no a zrazu toto!Ale je to naozaj kaplnka, aj keď veľmi netradičná. Odtiaľto vyzerá ako prova lode, spredu ako senník a znútra takmer neopísateľne. Dnu je malý priestor, fotí sa ťažko, ale v diskusii aspoň jedno foto, "totemového" oltára.Rozhodne stojí za videnie.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Tomka

Ešte pár foto.
Kaplnka stojí na konci krížovej cesty, ktorá je tiež netradičná.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma