Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Pohlad na Česku stranu zo Stratenca

Funttomas

Vežu, ktorú sme videli zo Stratenca a Veľkého Javorníka pred Lysou horou bola železobetónová rozhľadňa Čartak kúsok od Bumbálky nad Makovom.

Vladimir Popluhar

Nepripadá mi to ako chyba - ten spodok, podla mna je fajn, skor by som trošku sa zameral na vykreslenie oblakov. Aspon na tomto obrázku sa mi to zdá

Sona

Toto bola jedna zo sutaznych fotografii na zaver sustredenia a prazdna spodna cast bola prakticky jedina vyhrada pri jej hodnoteni. Takze dobry postreh :). Samozrejme, potom sa riesilo, ako by to ozivil pohodeny cerveny batoh a co by na to povedali ortodoxni krajinkari :).

MatusM

Páči sa mi hĺbka záberu, pekne sa tiahne do diaľky. Ale ruší ma ten prázdna spodná štvrtina a aj to panoramatické zaoblenie, aj pravú 1/5 by som dal preč. Ale to je len môj pohľad:)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma