Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Útok na vrchol

Diskusná téma K fotke: Útok na vrchol

Celá stredná Európa neorganizovane útočila na vrchol Predného Soliska. Inštruktori VHT by sa asi divili, aké všelijaké techniky sa dajú použiť v mäkkom firne. Našťastie nikto nevyskúšal skratku do Mlynickej doliny (vľavo).

Peter Straka

Máš pravdu, Vysoké Tatry sú skaly uprostred mesta. Také stresy natlačiť sa do električky nepoznám ani z bratislavskej MHD.

Daulagiri

Tak na Prednom Solisku som bol raz a tých ľudí... Fúha nabudúce si lepšie rozmyslím kedy navštívim V. Tatry. Nič pre mňa obľubujúceho samotu.
Inak zaujímavý záber s tými ľuďmi a tou "skratkou".

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma