Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Ded Beskyd

Diskusná téma K fotke: Ded Beskyd

Chránená krajinná oblasť Beskydy je najrozsiahlejšou CHKO Českej republiky. Ochraňuje Moravskosliezske Beskydy, Vsetínske vrchy a moravskú časť Javorníkov. Symbolického ochrancu beskydskej prírody stelesňuje ded Beskyd. Nájdete ho pri súkromnej chate v chatovej osade pod hotelom Kohútka priamo na štátnej hranici, ktorá sleduje hrebeň Javorníkov.

MatusM

Nieze "znie doveryhodne", Tomas je doveryhodnost sama:) Nechci, aby nam tu zacitoval hned zo 3 verzie beskydskych povesti:)

Tibike

Tomas, meno sochy si niekde vycital alebo vymyslel :) Znie to doveryhodne :)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Pod Skríželným Veru bolo to neplánované a také sú naj. Hehe. Aj si ja ho zapamätám aj skrz medvedieho incidentu čo sa v ten deň stal a o týždeň zas tu neďaleko, kde sme sa str …

+ 1 ďalší príspevok