Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Pohľad samovraha

Diskusná téma K fotke: Pohľad samovraha

Pohľad na trať č. 145 Prievidza – Horná Štubňa zo sklenianskeho portálu Tunela T. G. Masaryka. Od roku 1931 bol Bralský tunel najdlhším v ČSR s dĺžkou 3011,6 m. Prvenstvo a meno Veľký tunel mu zobralo spustenie Čremošnianskeho tunela popod Malý Šturec. Ak nemáte rady asfaltky, zvoľte namiesto modrej značky lúky a možno natrafíte na spomínaný tunel.

Daulagiri

Originálny názov :-)
Psyloo poznám tie pocity, na mňa to pôsobí niekedy keď som na vysokých skalných bralách.
A k tunelu. Keď som ním cestoval tak vo vlaku sa ani neobťažovali zapnúť svetlá a tak sme všetci cestujúci sedeli niekoľko minút v totálnej tme, nevideli sme si ani na nos. Ešteže tento tunel patrí k najdlhším v SR :-)

Psyloo

dobry nazov, Tomas;-) na mna vzdy pri takychto pohladach posobi akasi magicka sila, ktora taha ma dole;-)

Peter Straka

Pekný záber pre priateľov vláčikov! Nemôžem si pomôcť, ale aj na tejto fotke je vidno, ako klasické staré trate bez betónu nerušia krajinu.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Mara od skanzenu Havránok Hmm, v tom archeoskanzene sme boli kedysi na výlete zo Základnej školy, ale už si s toho na nič konkrétne nespomínam. Musím sem niekedy zasa zájsť.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok