Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: V skalnom meste

Diskusná téma K fotke: V skalnom meste

Zeleno značený chodník od parkoviska v Súľove k zrúcaninám hradu patrí k najkrajším krátkym túram na Slovensku. Kto netrpí na závrate, má možnosť využiť početné odbočky k skalným vyhliadkam.

Daulagiri

Veľmi pekná tajomná atmosféra ide s tejto fotky, takú ja mám rád.

Psyloo

->blahola, ja tam urcite este pojdem, lebo kvoli pocasiu moc toho sme nepobehali...a musim povedat, ze Sulovske skaly ma ocarili.Teda nabuduce (hadam na jesen)si pozvany;-)

Blahola

Keď som čítal psyloo kde idete aj by som šiel s Vami, no tá predpoveď počasia a potom, každý víkend som preč...Teraz ľutujem, možno by Ste ma brali do partie. Pekné fotky s výbornou atmosférou!

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma