Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Mala Fatra

Daulagiri

Bruma:
Áno Slovensko je prekrásne a galéria je na to aby sa to tu odprezentovalo, ale keď sem pridá niekto hoci peknú fotku, ale s krivým horizontom tak si každý všimne tú nedokonalosť a potom tá krása ide značne značne do úzadia. Proste na krivé foto sa dosť zle pozerá. Dorovnať to nie je až také ťažké.
Inak blahola už sa na ten pondelok teším :-)

Adushka

Laco, mi hovor, som teraz upravovala tu Ciernu horu a v mnohych som musela dorovnavat horizont :) primorske sa nastastie dorovnavaju do pohody :)

Jana T.

...zachytená časť MF je prekrásna...cesta=kaňon, blato za Źobrákom, Stoh=strecha,prekrásny hrebeň, chata pod Chlebom, Mojžišove pramene,...a nááádherný Šútovský vodopád skoro potme...vďaka za spomienku...!

Bruma

Pytam sa, je tu podstatne aby to bolo presne rovno, alebo sa tu moze tolerovat malililinkate zakrivenie? Myslim si osobne, ze Galeria je o tom, aby sa tu dalo posielat zachytene foto z roznych kutov Slovenska ake je prekrasne. :-)

Blahola

Bruma, krivo to mávam aj ja. Už som to tu raz písal, že niekedy fotím ako keby som mal jednu nohu kratšiu. Ale narovnať sa to dá, ako píše adushka.

Adushka

Vsak v nejakom softiku nie je problem dorovnat, nie? :)

Bruma

Krivééé?, mne to neva, mne islo o ten zaber Ale ak mi prinesies digitalnu olovnicu s digitalnym uhlomerom, tak bude uz rovno :-) :-)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Pod Skríželným Veru bolo to neplánované a také sú naj. Hehe. Aj si ja ho zapamätám aj skrz medvedieho incidentu čo sa v ten deň stal a o týždeň zas tu neďaleko, kde sme sa str …

+ 1 ďalší príspevok