Z tajomných Levočských I.Martin Baniari (daulagiri), Levočské vrchy

Vriace fórum RSS vriaceho fóra
Vytvor diskusnú tému56058fotkaK fotkeZ tajomných Levočských I.Nedávno som si bol splniť ďalší turistický sen a po rokoch plánov som navštívil pre mňa úplne neznámu zem zvanú Levočské vrchy. S kamarátom (najpovolanejším sprievodcom akého som mohol mať) sme vyrazili cestami necestami z Torysiek na hrebeň smer Obšar a Škapová. Po pohodlnej hrebeňovej zvážnici sme putovali miestnou postapokalyptickou krajinou a "vychutnávali" výhľady a atmosféru. Tej na tajomnosti a dramatičnosti pridávala aj tmavá obloha a silnejúci vietor a dážď. Napriek nevábnemu výzoru som od prvých okamihov konštatoval že táto krajina má predsa len niečo do seba.
dnes
žiadne príspevky
Hodnotenie Hodnotiť môžeš až po prihlásení
Nedávno som si bol splniť ďalší turistický sen a po rokoch plánov som navštívil pre mňa úplne neznámu zem zvanú Levočské vrchy. S kamarátom (najpovolanejším sprievodcom akého som mohol mať) sme vyrazili cestami necestami z Torysiek na hrebeň smer Obšar a Škapová. Po pohodlnej hrebeňovej zvážnici sme putovali miestnou postapokalyptickou krajinou a "vychutnávali" výhľady a atmosféru. Tej na tajomnosti a dramatičnosti pridávala aj tmavá obloha a silnejúci vietor a dážď. Napriek nevábnemu výzoru som od prvých okamihov konštatoval že táto krajina má predsa len niečo do seba.
GPS súradnice
šírka: 49.12047 ° SŠ
dĺžka: 20.68173 ° VD
» Ukázať na mape Dátum vloženia fotografie 02/08/2016 Dátum vzniku fotografie 19/07/2016 Fototechnika Nikon D5000, AF-S DX NIKKOR 16-85 mm EXIF informácie z fotografie expozícia: 1 / 160 s
clona: f / 9.0
ISO: 200
NIKON CORPORATION, NIKON D5000
dĺžka: 20.68173 ° VD
» Ukázať na mape Dátum vloženia fotografie 02/08/2016 Dátum vzniku fotografie 19/07/2016 Fototechnika Nikon D5000, AF-S DX NIKKOR 16-85 mm EXIF informácie z fotografie expozícia: 1 / 160 s
clona: f / 9.0
ISO: 200
NIKON CORPORATION, NIKON D5000